Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
\_Dark-Prince_/
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
\_Dark-Prince_/

Puan : 32 Mesaj Sayisi : 29 Lakap : warrior_prince Rep : 1 Nerden : İstanbul/Avcılar

Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =) Empty
PostSubject: Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =)   Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =) EmptyFri Apr 08, 2011 6:26 pm

Zindan MT2 Artık Sizlerle. Pvpmiz Hamachi Oldugu İcin Üzgünüz Ama Pvp Saglam Pvp dir. Wsliktir 120 Silahları Eklendi NPclerde Mevcuttur.Oyundan Bahsedeyim

Baslangıc Lv: Baslangıc Lv.1 dir. ama Tıkla 94 oL 300m PAra Gelsin. Görevine Tıklarsanız 94 olup 300m gelir.Gmler 99 Yapar
NPC ler: Npclerimizde Hersey Vardır.Kraliyet,Celik,Siru,Bar10 Ve Daha Bir Sürü Yani Daha Anlatamayacagımız Bir Cok Özellik.
Hamachi Agları: Zindan-Mt2-1
Zindan-Mt2-2
Zindan-Mt2-3
Zindan-Mt2-4
Zindan-Mt2-5
Zindan-Mt2-6
Zindan-Mt2-7
Zindan-Mt2-8
Zindan-Mt2-9
Şifreleri: 123 tür.
Oyunun Siteleri: 5.154.225.117 ve zindan-metin2.tr.gg dir.
Mc Set: 5.154.225.117 Oyuna Girdiginizde KIRMIZI Bayrak Olunuz. Sv Hep Acıktır. Oynda Beni Bulun ReaLGhosT,[GM]PrenS 2 side benim hemen kosss

Last edited by _Dark-Prince_/ on Sat Apr 09, 2011 3:48 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
sonselam
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
sonselam

PostSubject: sa   Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =) EmptyFri Apr 08, 2011 6:54 pm

kardeş nasıl kurcam oyunu bi anlatırmısın açıklamalı olarak.hamachi kurmayı bilmiyorum detaylı anlatırsan sw ye girmek istiyorum,..
Back to top Go down
\_Dark-Prince_/
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
\_Dark-Prince_/

Puan : 32 Mesaj Sayisi : 29 Lakap : warrior_prince Rep : 1 Nerden : İstanbul/Avcılar

PostSubject: Re: Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =)   Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =) EmptyFri Apr 08, 2011 7:04 pm

kardesim ilk önce tr.gg sitesine gir ordan indir yazıyor onları indir indirdikden sonra pvpler icin yaptıgın metin2 nin packlarini pack e at sonra MC set var onları metin2 nin icine at. aga katıl Zindan-Mt2-4 123 buna katıl sonra MC.txt yazan klasöre sunu yaz 5.154.225.117 kaydet cık mc giris yazıyor sura kafa ona tıkla sag altta cince yazı var ona tıkla pencere gelirse ok de kapat oyunu tkrar ac
Back to top Go down
[TL]KraL
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
[TL]KraL

Puan : 58 Mesaj Sayisi : 29 Lakap : AyıBoğan Rep : 1 Nerden : Geldim Ben Buraya??

PostSubject: Re: Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =)   Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =) EmptySat Apr 09, 2011 8:09 am

oLMuYor.
Back to top Go down
\_Dark-Prince_/
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
\_Dark-Prince_/

PostSubject: Re: Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =)   Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =) EmptySat Apr 09, 2011 3:33 pm

KArdesim Su MSn Adresini Ekle [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =)   Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =) Empty

Back to top Go down

Zindanmt2 Tavsiyemdir =) BekleriZ =)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 212.175.66.225 Pro sw mize Bekleriz...
» Mekmt2 Hepiniz BekLeriz
» ll OzarMT2 BekLeriz ll
» YepYeni VPS Miz. Bekleriz
» AnvatarMt2 Bekleriz