Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Misafir
Guest

Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ Empty
PostSubject: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptyWed Oct 06, 2010 11:11 am

HEPSİ TEK LİNK !!!!
Arkadaşlar ilk önce konuyu açma sebebimi size belirteyim bu siteden baya oyun indirdim istisnalar hariç oyunlar düzgün çıktı ve oynadım ama hep indir hep indir nereye kadar kendimi sömürücü birşey gibi hissetmeye başladım içimdeki bu ezikliğin geçmesi içinde sizlerle birşeyler paylaşmak istedim inşallah yardımım dokunur.Tamamiyle bütün dosyalar kendi uploadımdır zaten indirdiğinizdede anlarsınız sizi temin ederim hiçbir bozukluk yoktur!!!

1-Counter Strike 1.6 Full
Arkadaşlar tek link olarak upload ettim sizler için buyrun link burda
[You must be registered and logged in to see this link.]
şifre:chacal3535
kurulumunda sorun yaşıcağınızı sanmıyorum zaten exe dosyası kurulumda yazı yerine ???? işaretleri çıkıyor ama next yazısının yeri belli next next yaparak kurarsınız yinede sorun olursa yardımcı olurum

2-Counter Strike 1.6 Non Steam Patch
Arkadaşlar buda oyunu internetten online oynamak için olan patch buyrun link
Bununda kurulumunda bi sorun yaşamazsınız buda exe dosyası normal şekilde çalıştırıp kurun
(Bu 2 linkide indirmeniz lazım arkadaşlar,indirip 2 sinide kurduktan sonra oyuna Counter Strike 1.6 Non steam yazan kısayoldan giriceksiniz!)

3-Counter Strike 1.6 Bot Paketi
Buda exe dosyası çalıştırıp direk kurucaksınız kurduktan sonra bot ayarlarını oyunda H tuşuna basarak yapabilirsiniz buyrun link

4-Counter Strike 1.6 Cfg Dosyası
Arkadaşlar ilk önce bilmeyenler için cfg nin ne olduğunu açıklayım,cfg oyunun ince ayarlarının yapılıp kaydedildiği bir dosyadır pro oyuncular dışında insanlar pek ilgilenmez ama birçok faydasını görüceksiniz.Dosyayı indirdikten sonra race yazan cfg dosyasını not pad ile açıp nick gir yazan yere oyundaki nick inizi yazıp kaydet deyin ve çıkın sonra bu race.cfg dosyasını (eğerki kurulum yaparken hedefi değiştirmediyseniz!) C:\Program Files\Valve\cstrike'ın içine atın.Oyuna girdiğinizde consolu açıp exec race.cfg yazın enterlayın ve ayarlar aktif durumda.Daha sonra optionstan jump(space) ve auto buy equipman(tercihen f1 yapılır)kısımlarını ayarlayıp oyuna girin ve değişiklikleri kendiniz görün.Eğer auto alımı f1 yaptıysanız oyunda silah alma bölgesinde yani basede f1 yaptığınızda oto silah alırsınız.Bu ayarları her oyuna girdiğinizde yapmanız lazım yapmassanız cfg aktif olmaz zaten 10 sn ye lik bişey bu ayarlar.
Not:cfg dosyaları kesinlikle hile sayılamaz sadece ince ayarlardır!
Buda linki buyrun

5-Counter Strike 1.6 Wall-Aim_speed Hack
Arkadaşlar bu hileyi türk serverlarında kullanmamanızı rica ederekten koyuyorum şahsen ben hiç türk serverlarında kullanmadım ama geceleri yunan serverlarında yunanlıları delirtmek güzel oluyor Dosyayı arşivden çıkardıktan sonra Fighterfx exe dosyasını çalıştırıp oyuna girin(dosyayı çalıştırdığınızda bir hata vericek önemsemeyin tamam deyin geçin) ve hileniz aktif durumda ben ayarlarını sizin için yaptım ayarlamak baya zor ondan ayar bölümüne karışmamanızı tavsiye ederim ama yinede ayarlara girmek isteyenler oyunda Del tuşundan ayar sayfasına girebilir ve f12 ile hileyi açıp kapayabilirsiniz merak etmeyin hiçbi server koruması bu hilede del tuşuna bastınız diye sizi atamaz içiniz rahat olsun buyrun buda linki

6-Counter Strike 1.6 surf maplar (100 e yakın map)
arkadaşlar arşivi açın ve cstrike klasörünü eğerki oyunu kurarken hedefi değiştirmediyseniz C:\Program Files\Valve içine atın gelen uyarıya tümüne evet deyin ve maplariniz hazır buyrun buda link
[You must be registered and logged in to see this link.] d01=e590d3a
woowwww sonunda bitti Arkadaşlar tekrar belirteyim hepsi kendi uploadımdır hiçbirinde sorun yoktur ama sorularınız yada yapamadığınız şeyler olursa elimden geldiğince yardım etmeye çalışıcam.Konuyu açarken belirttiğim gibi amacım şekil yapmak değil eğer öyle olsaydı ilk önce avatarımı düzenlerdim ama insan 4 saatlik uğraştan sonra yinede bir teşekkürü veya rep i hakettiğine inanıyor buda sizin insanlığınıza kalmış yinede etsenizde olur etmesenizde olur eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Hepinize iyi cs kasmalar
Back to top Go down
bartowski C.
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
bartowski C.

Puan : 1973 Mesaj Sayisi : 1062 Lakap : Paradise Yaş : 31 Rep : 854 Nerden : heaven

Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ Empty
PostSubject: Re: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptyWed Oct 06, 2010 11:14 am

P.için sağol. +

Konu hazırlanıs bakımından güzel teşekkürler.
Back to top Go down
http://www.pvpciler.biz
BeTa
ForumYönetici
ForumYönetici
BeTa

Puan : 2029 Mesaj Sayisi : 1538 Lakap : ScaRFaCe Yaş : 38 Rep : 255 Nerden : İstanbul
PostSubject: Re: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptyWed Oct 06, 2010 11:14 am

Teşşkürler Kardeşim Ellerine Sağlik Rep +
Back to top Go down
http://mt2222.yetkinforum.biz/index.htm
Misafir
Guest

PostSubject: Re: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptyWed Oct 06, 2010 11:16 am

Önemli Değil Bende daha konu varda Yollamıyorum
Back to top Go down
Yokedici26
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
Yokedici26

Puan : 4483 Mesaj Sayisi : 2826 Lakap : Yokedici26 xD Yaş : 43 Rep : 1109 Nerden : Evden..! xD

PostSubject: Re: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptyWed Oct 06, 2010 12:33 pm

+++
Back to top Go down
http://www.pvpciler.biz
Misafir
Guest

PostSubject: Re: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptyThu Oct 07, 2010 8:50 am

Yokedici sende Hep Msj sayısı için +++ yazıyorsun bi saol paylasım ıcın emge saygı desen daha iyi !
Back to top Go down
BeTa
ForumYönetici
ForumYönetici
BeTa

Puan : 2029 Mesaj Sayisi : 1538 Lakap : ScaRFaCe Yaş : 38 Rep : 255 Nerden : İstanbul
PostSubject: Re: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptyThu Oct 07, 2010 10:27 am

P.için sağol.
Back to top Go down
http://mt2222.yetkinforum.biz/index.htm
Misafir
Guest

PostSubject: Re: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptySat Oct 09, 2010 8:49 am

Ö.d Herzaman
Back to top Go down
batujojoo
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
batujojoo

PostSubject: Re: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptySat Oct 23, 2010 6:48 pm

ah bide onlinede kulana bilsek şu hileleri dimi?
Back to top Go down
ruzgar16
Guest

PostSubject: uyeliqim16@hotmail.com   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ EmptySun Jun 05, 2011 2:10 pm

rar pass hatalı diyo hacı ya chacal3535 değil mi
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+   Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+ Empty

Back to top Go down

Counter Strike 1.6 full+Non Steam Patch+Bot Paketi+Wall-Aim-SpeedHack+cfg+Surf map+
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Counter Strike 1.6 Non Steam Severleri
» Counter strike 1.6 full l Modifiyeli + Patch + Bot+Harita paketi
» counter strike 1.6 skin arşivi
» Counter Strıke 1.6 Onlıne Ip Adresleri
» Counter-Strike 1.6 Wall